پرش به محتوا

من زن نمی خوام: شما فکر شهوت طلبی عده ای هستید !!!

2009/10/18
by

رضا: سعید هوموی عزیز کاش همه رو با یک چوب نمی زدی چون اینطوری استدلال هات عین همون نظر دهنده کم اطلاع ( یا بی اطلاع ) شده، قاعدتا همه هتروها اونطور که شما بیان کردی نیستن و درضمن دگرجنسگراها همه مرد نیستند که بشه با توصیف های شما محکومشون کرد.
نکته آخرت جالبه اما ای کاش می گفتی که سخن گفتن از شهوت هم بر همان دلیل بی راه نیست، این یک واقعیت بشریه، شهوت جنسی که یک نیازه، یک حس طبیعی که می شه و باید ازشن سخن گفت، به دلیل انسان بودن. و باید از دیگر شهوت های خوب و بدی که یکی از بدهایشان همان شهوت ثروت طلبی به هر قیمتی است هم گفتنی اند چون انسان ها با آن ها هم درگیرند.
اما در پاسخ به آن کامنت گذار رادیو زمانه ای، هموطن عزیز همجنسگرایی درد مردم بی درد نیست، اصلا می تونه درد نباشه و نا آگاهی در غالب جوامع تبدیل به دردش کرده، انسان بودن به معنی فقط در فکر شکم مردم و خود بودن نیست، انسانیت چیزهایی ورای آن بی هنر پیچ پیچ هم داره.

لینک به منبع

رادیو زمانه هم با انتخاب موضوعات عجیب و غریب یه چیزیش میشه. یکی میمرد ز درد بینوایی – یکی میگفت خانوم زردک میخواهی. اینها که میگویید دغدغه مردم بدون دغدغه و فارق از دغدغه انسان بودنه. الان در ایران برنج های مسموم را به فروش میرسانند و جان کل مملکت و کودکان معصوم در خطره تا جیب عده ای تاجر پر بشه آنوقت شما فکر شهوت طلبی یه عده اید. دموکراسی و آزادی خواهی شما از جنس دیگر است و با نیاز های مردم مغایرت و بلکه ضدیت دارد. من دو نوع برنج ایرانی و پاکستانی در خانه کنار هم نگه داشته ام و جالب اینکه برنج ایرانی با آنکه دو ماهه گرفته ام مدام آفت میزند و حتی نمک هم تأثیر زیادی ندارد اما برنج پاکستانی که چند ماهه مانده یک آفت هم نزده و این دلیل بر وجود آرسنیک بالا در برنج خارجیست، یا سموم دیگر . اینها حرف حسابه، آره قربونت

کامنت بالا ، کامنت یک هموطن ایرانی است که بعد از خواندن مطلبی پیرامون گرایشات جنسی و همجنسگرایی گذاشته شده ، همانطور که از نظر این هموطن مشخص است ریشه همجنسگرایی و علت گرایش جنسی به همجنس شهوت طلبی است !!! مسلمأ ایشان حتی یک مقاله کوتاه راجع به گرایشات جنسی نخوانده اند ، تا حداقل ضمن بیان مخالفت خود دلیل مخالفت خود را شهوت طلبی ابراز نمی کردند و ممکن بود هر چند با دلایل و عوامل گرایشات جنسی مشکلی نداشته باشند بلکه فقط احساس منفی خود را بیان می نمودند، اینک از این هموطن عزیز می پرسم

من شهوت طلب هستم ، یا شمای دگرجنسگرایی که بخاطر شهوت گسیخته خود غیر از همسر قانونی تان با زنان و دختران دیگری معاشقه و رابطه جنسی دارید ؟

من شهوت طلب هستم یا شمای دگرجنسگرایی که سینه سپر می کنید و سرتان را بالا می گیرید و با حق به جانب بودن بلند می گویید : سنت پیامبر است ، هر که را بخواهم می توانم صیغه کنم ، هیچ کسی هم ، حق گفتن بالای چشمت ابروست را ندارد ؟

در حالیکه همین دگرجنسگرای حق به جانب ، اگر خواهر و مادر خودش بخواهند بر اساس همان سنت پیامبر ، صیغه مردی و پسری شوند ، همین آقای دگرجنسگرای سنتـگرا ، رگ غیرتش کلفت می شود ، پیامبر و سنت پیامبر را فراموش می کند و چه ها که بر سر خواهر و مادر خودش نمی آورد و گاهی دستش را به خون عزیزش آغشته می کند و مرتکب قتل ناموسی می شود . چرا ؟ مگر سنت پیامبر فقط برای اوست ؟

من شهوت طلب هستم یا شمایی که در خیابان به دنبال زن و دختر مردم می افتید و زشترین سخنان و پیشنهادات را به آنان می دهید ؟

من شهوت طلب هستم یا شمایی که برای دختران و زنان منتظر تاکسی ، چراغ می زنید ؟

من شهوت طلب هستم یا شمایی که حتی هنگامی در کنار همسرتان راه می روید مثل یک گرگ حریص به چشمان دختران و زنان دیگر چشم می دوزید ؟

من شهوت طلب هستم یا شمایی که با زن شوهر دار رابطه جنسی بر قرار می کنید ؟

ووووووووووووو

این همه تنوع طلبی جنسی شما ، و زیاده خواهی شما نشانه چیست ؟ چرا به همسر قانونی خودتان اکتفا نمی کنید ؟ چرا به روح و روان همسرتان توجه نمی کنید ؟ چرا این را درک نمی کنید که اگر شما با زنی دیگر غیر از زن قانونی تان رابطه داشته باشید روح و روان زن خودتان را آزار می دهید و این آزار روحی باعث سستی رابطه بین شما می شود و در پایان ممکن است باعث جدایی شما از هم شود؟ چرا به سلامتی جامعه که این همه سنگش را به سینه می زنید فکر نمی کنید ؟

من میدانم ، چون شما شهوت طلب هستید

آری شمایی که ادعا می کنید ، بنده بخاطر شهوت طلب بودنم همجنسگرا هستم ، در واقع خودتان نمونه بارز و روشن شهوت طلبی هستید ، شمایی که حتی بخاطر شهوت قتل ناموسی می کنید ، بخاطر شهوت به ناموس مردم دست درازی می کنید ، بخاطر شهوت تجاوز می کنید ، بخاطر شهوت کلاه شرعی درست می کنید و با یک ورد هر زنی را که دلتان خواست صیغه خود می کنید ، و بعد در کمال آرامش به آغوش همسرتان می روید و با بی وجدانی به بنده شهوت طلب می گوئید

در حالیکه بنده و بسیاری از همنوعان بنده ، بخاطر همین همجنسگرایی خودمان ، ممکن است تا آخر عمرمان هرگز رابطه جنسی نداشته باشیم ، ممکن است هرگز قادر به یافتن دوستی و شریکی هم احساس نشویم ، اگر می گوئیم همجنسگرا هستیم ، یعنی به جنس مخالف گرایش نداریم ، و این به این معنی نیست که بخاطر شهوت زیاده از حد با همجنس می خوابیم !!!!

اما شما همه را با چشم خود می بینید ، کافر همه را به کیش خود پندارد

یک همجنسگرای ایرانی ، بخاطر بافت فرهنگی ، و افکار عمومی و مذهبی حاکم بر جامعه اش ، آنقدر منزوی و محدود است که به سختی می تواند دوستی هم احساس داشته باشد ، و اگر هم با تمام محدودیتهای حاکم موفق به یافتن و داشتن دوستی همجنسگرا شود باز مثل شما قدرت مانورهای جنسی نخواهد داشت ، و با جرأت می گویم بسیاری از همجنسگرایان تا پایان عمرشان تنها زندگی می کنند بی آنکه رابطه جنسی ای داشته باشند ، اما شما بی آنکه اطلاعات درستی از گرایشات جنسی داشته باشید و همجنسگرایان را بشناسید ، آموخته اید پیش داوری کنید و بدون اندیشه و تفکر گناهکار بخوانید در حالیکه خودتان مرتکب گناهان بسیاری می شوید
و اما هموطن عزیز اگر نمی دانید همجنسگرایی علتش چیست ، این را بدان که شهوت طلبی علت آن نیست ، ممکن است باز شما بخاطر شهوت زیاده از حدتان حتی با یک همجنس بازی بازی کنید که دلیلش باز شهوت طلبی شماست اما بنده و همنوع بنده نه تنها به هیچ عنوان با جنس مخالف رابطه ندارم و نخواهم داشت بلکه حتی با همجنس خودم نیز بخاطر محدودیتهای حاکم هرگز به راحتی و کلاه شرعی بازی شما قادر به داشتن رابطه نیستم ، این کجایش به معنی شهوت طلبی بنده است ؟

در حالیکه همه رفتارهای جنسی ای که در مورد شما ذکر کردم و همه بدون هیچ تعجبی با چشمان خودشان شاهد همین رفتارها از سوی شما دگرجنسگرایان در اجتماع هستند ، علتش فقط یک چیز است و آن هم شهوت طلبی شماست ، که به ناحق شهوت طلبی خودتان را به ما تهمت می زنید و فسادی که بخاطر همین رفتارهای خودتان دامن جامعه را فراگرفته به گردن ما می اندازید و وقتی صحبت از همجنسگرایی و گرایشالت جنسی می شود ، به جای آنکه عمیق فکر کنید و مطلبی را که بخاطر سانسور علمی هرگز در دسترس شما نبوده مطالعه کنید ، صحبت از برنج سمی می زنید !!! و ما را شهوت طلب می خوانید اما سخن گفتن از همان تاجری که برنج سمی را وارد می کند و به خورد من و شما میدهد که اسیر شهوت ثروت است را حرف حساب می دانید !!! و سخنان ما را ، درد دلهای ما را ، دلایل ما را ، تنهایی ما را دغدغه مردم بدون دغدغه می خوانید

One Comment leave one →
  1. aseman22 permalink
    2009/10/19 04:58

    Be nazaram 90 darsade in neveshteh kamelan dorosteh

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: