Skip to content

آرشام پارسی: !!!کمپین من یک همجنسگرا هستم!!!

2011/04/05
by

رضا: برام عجيبه كه چرا يكی به باهوشی آرشام عزيز بايد فكر كنه اين كمپين دگرباشان هست و فقط قراره نام و آدرس دگرباشان در اون باشه؟!

پيوند به منبع

یکی از دوستان در ارتباط با این کمپین از من سوال کرد و پس از یک تحقیق کوتاه نگرانی هایی برایم به وجود آمد که لازم دیدم با شما دوستان در میان بگذارم.

اول از همه با خانم نادره افشاری تماس گرفتم و این مسئله را با ایشان در میان گذاشتم. مشکل اینجاست که خانم افشاری هیچ توضیحی درباره ی کمپین ارائه نکرده اند و نگفته اند که چه برنامه ای دارند. و خوب جمع آوری اطلاعات و آدرس ایمیل دوستان دگرباش بدون بیان هیچ منظور و هدفی درست نیست.

مهم ترین سئوال این است که چه کسی می خواهد امنیت دگرباشانی که می خواهند در این کمپین شرکت کنند را تامین کند؟

اگر قرار بر این باشد که همجنسگرایان بیایند و بگویند که من یک همجنسگرا هستم، آیا به هیچ عنوان به عواقب این کار نیز فکر کرده ایم؟ این چنین حرکت های اجتماعی بسیار به جا و خوب می تواند باشد اما در کشورهایی که سایه ی شکنجه و مرگ بر سر دگرباشان نباشد.

آیا پیشنهاددهندگان این کمپین به این موضوع فکر کرده اند که اگر تنها و تنها یک نفر با شرکت در این کمپین و اعلام اینکه همجنسگراست مورد شناسایی رژیم  و تحت خطر قرار گرفت چه می شود؟ آیا به افزایش آمار پناهجویان فکر کرده ند؟

من به هیچ عنوان معتقد نیستم که باید سکوت کنیم و پاسخ ندهیم و هر چه به سرمان آمد تحمل کنیم بلکه برعکس اهل فریاد زدن هستم اما هر چیزی راه و روش خاص خودش را دارد و از شیوه ی درستی باید انجام شود. گرفتن یک حق نباید باعث از بین بردن حق دیگری شود.  خصوصا اگر بیم آن وجود داشته باشد که هدف بیشتر رسیدن به اهداف سیاسی باشد نه حقوق دگرباشان.

بنابراین تا زمانی که توضیحات واضح و روشنی از طرف خانم افشاری ارائه نشده است تماس گرفتن و منتشر کردن این اخبار را یک نگرانی خاص خود می دانم.

آرشام پارسی

Advertisements
5 دیدگاه leave one →
 1. ebrahim permalink
  2011/04/05 02:33

  سلام آقای پارسی
  کاملا موافق حرفتون هستم…ابی آبی.

 2. 2011/04/05 08:25

  nadereh.afshari@yahoo.de
  http://www.nadereh-afshari.org

  دوستان نازنین، پیشنهاد کمپین را من داده ام و هیچ برنامه ی ویژه ای هم برای این کمپین بجز طرح یک مساله ی حقوق بشری ندارم. اقبال بینظیر پشتیبانان از این کمپین نشان دهنده ی حساسیت موضوع است. هر کدام از دوستان و پشتیبانان خود میتوانند در طرح این مساله در رسانه ها و مجامع حقوق بشری اقدام کنند. در مورد حفظ امنیت جانی پشتیبانان، کسی مجبور نیست با نام واقعی اش از این کمپین پشتیبانی کند. هدف من تنها زدن تلنگری است به وجدانهای خوابالود آنانی که با سکوتشان فاجعه ی تجاوز به حقوق دگرباشان را به نوعی تائید میکنند.

 3. 2011/04/05 12:52

  من با آرشام عزیز موافقم..همین!

  یوسف

 4. 2011/04/05 16:01

  من فکر میکنم دید تو باعث شده که در باهوش بودن آرشام شک کنی!

 5. 2011/04/08 00:20

  به نظر من کمپینی که نادره پیشنهاد داده » من یک همجنسگرا هستم» کار فوق العاده‌ای هست و نادره جان من باهاتم،
  http://www.facebook.com/note.php?note_id=210035042341108
  البته در جغرافیای وسیعی از دنیا که تحت تجاوز بربریت اسلام هست از جمله ایران، شاید امکانش نباشه که مردم بتونن در این کمپین با اسم واقعی‌ خود شرکت کنند اما من پیشنهاد میدم در محیط‌های مجازی و با اسم مستعار و در محیط کوچه شهر و خیابان با شعار نویسی و کار‌هایی‌ از این دست می‌شه این رو پیش برد، و فکر می‌کنم این کمپین بسیار ضروری هست چون مردم و از جمله در همین صفحه، دائماً از طریق امکاناتی که از انسان‌ها به تاراج برده شده و با تلاش احمقانه عوامل حقوق بگیر و از قالب انسانی‌ خود خارج شده تحت بمباران تبلیغاتی و ترس و وحشت و …، قرار دارند, و آنها از طریق رسانه‌ تا آموزش و پرورش و …، از بدو تولد سعی‌ در منحرف کردن ذهن انسان‌ها از طبیعت و خود واقعی‌ انسان‌ها برای رسیدن به منافعی کثیف را دارند و پیش میبرند که البته خوشبختانه به هیچ وجه موفق نبوده اند و میبینیم جاهایی‌ که حتا آنها جنایت کارانه با کشتن، سنگسار، اعدام و پرت از کوه سعی‌ در ساختن تابو‌هایی‌ وحشتناک و غیر انسانی‌ به نسبت آیه‌های وحشت خرفه قرآن داشته اند هرگز موفق نبوده اند و مردم زندگی‌ عادی و شاد و گرایش جنسی‌ طبیعی خود را دارند و هرگز ارتجاع و بربریت را وقعی‌ ننهاده و بر نتابیده اند !….comment: http://hamjensgera.wordpress.com/2011/03/31/%D8%B5%D8%AF%D9%88%D8%B1-%D8%AD%DA%A9%D9%85-%DA%A9%D8%B4%D8%AA%D8%A7%D8%B1-%D9%87%D9%85%D8%AC%D9%86%D8%B3-%DA%AF%D8%B1%D8%A7%DB%8C%D8%A7%D9%86-%D8%AA%D9%88%D8%B3%D8%B7-%D9%85%D8%AD%D8%B3%D9%86-%DA%A9/#comment-1288

  بنا بر این برای نشان دادن اندازه واقعی‌ و تشویق انسان‌ها به رعایت حقوق اولیه، طبیعی و بدیهی‌ خود و مطلع شدن و دیدن خود و قدرت و توان انسانیت و هر چه پوشالی تر بودن آنچه نباید، آنچه غیر انسانی‌ است، آنچه ناا آگاهانی که از حقیقت دور نگاه داشته اند و نمی‌دانند (و از این طریق به آگاهی‌ میرسند) و البته کوتاه کردن دست همه آنانی‌ که تجاوز کارانه، فریب کارانه و برای منافعی کثیف بربریت را دنبال میکنند, و هشدار به آنها برای خارج شدن از دور تجاوز و جنایت، ما با صدای بلند با اسم و تصویر واقعی‌ خود اعلام می‌کنیم ما، همجنس گرا، مخالف فعال همه تابو‌های ضدّ بشری و بی‌ پایه و اساس علمی‌، منطقی‌ و صرفا جهل و عقب افتادگی و ارتجاع مطلق هستیم، ما هر کار و هرچیزی که خود تشخیص دهیم را دوست داریم و به شکلی‌ انسانی‌ پیش میبریم، نه ارتجاعی احمقانه چون آیه‌های عصر هجر السود و غار هرا و دیوانه‌ای مریض را …، و در این زمینه فقط شما متجاوزین میتوانید خفه شوید، اجازه هیچ جنایت بیشتری به شما نخواهیم داد !….

  آقا یا خانم بربریت و ارتجاع محض کدیور، خاتمی، شیرین عبادی، زهرا رهنورد، موسوی، کروبی، رفسنجانی…، و همه مرتجعین دینی، این همجنس خواهان و انسان‌ها و انسانیت است که شما و بربریت و ارتجاع کثیف و ضدّ انسانی‌ و بشری تان را قبول ندارد و به رسمیت نمیشناسد و بر نمیتابد و نه بلعکس، شما را چه میشود؟ چه توّهمی زده آید (ماده سمّی توهم زا از چه نوعی است؟) صدای آگاهی‌ انسانهای تحت ستم و بربریت اسلام را نمیشنوید؟ کمی‌ به منطقه و دور و ورتان نگاه کنید اگر در قسمتی‌ امن و کمی‌ بهتر و حد اقل‌ها تحمیل شده، از دنیا، از شر جنایت خود ساخته تان پناه نبرده آید، که برده آید ( کدیور چنین است و در قسمتی‌ از دنیا که به حد اقل امنیت تحت مبارزه انسانیت رسیده از شر اوباش همکار اسلامی دیروزش پناه برده اما رفسنجانی و خانواده‌اش تحت آزار جنایت همکار دیروز و خود ساخته است …)، بله دنیا از شر جنایت ادیان آزاد شده (حد اقل تا اندازه زیادی) اما جغرافیای تحت جنایت اسلام هنوز نه، اما در چند ماه گذشته شاهدش بوده ایم، از تونس، مصر، لیبی‌، عربستان، بحرین، سوریه، و …،گرفته تا ایران که این بیش از ۳۲ سال صحنه رویارویی انسانیت و بربریت اسلام از هر شکلش بوده است، آقای کدیور به پایان فکر کنید، به محاکمه فکر کنید، اراجیف نگویید، این تو کثیف هستی‌ که انکار شده ای، فقط با پر رویی و وقاحتی کثیف و اسلامی البته, کثیف تر از خامنه ‌ای و احمدی‌نژاد، فقط خود رابه نفهمی می‌‌زنی !….

  »

  همجنس گرائي تا كنون به لحاظ عقلائي از حقوق بشر شناخته نشده است. به قول مشهور اول برادريت را اثبات كن بعد ادعاي ميراث كن، در شمرده شدن همجنس گرائي در زمره حقوق بشر ترديد جدي وجود دارد، با چنين ترديدي بحث از تبعيض درباره اقليتهاي جنسي چه محلي از اعراب دارد؟

  »

  اما این قسمت از گفته‌های کدیور، من کاملا با او موافق هستم و اینجا او خدئه در اسلام را فراموش می‌کند و دست فریبکارن از شیرین عبادی، تا خاتمی، و همه اونایی که فریبکارانه چهره زشت و وحشتناک اسلام و حتا مستندی چون خرافه هرگز تعریف نشده قرآن را حقوق بشری و انسانی‌ معرفی میکنند و ظریف و لطیف, و قطع و بریدن دست و پا، پرت از کوه و سنگسار و …، را رحمانی و زیبا و لطیف و نرم و دلنواز و آرامش دهنده و …، معرفی میکنند که کدیور تلاش مذبوحانه آنها را بی‌ ثمر می‌کند و در واقع اسلامی رفتار نمیکند (اصل خدئه) و ….

  و اسلام را به خوبی در این زمینه توصیف می‌کند و چهره کریه اش را افشا می‌کند !….

  »

  ارتباط جنسي با همجنس در همه اديان ابراهيمي از جمله اسلام بشدت تقبيح و تحريم شده است. قرآن كريم با شديدترين لحن ممكن اين رويه را تحت عنوان رويه قوم لوط مذمت كرده است. علماي اسلام – اعم از اهل سنت و شيعه – در ممنوعيت شرعي و اشد مجازات همجنس بازان همداستانند. رضايت طرفين در فعلي كه نهي موكد شرعي دارد كارساز نيست. حرمت شرعي لواط و مساحقه و مجازات شديد مرتكبين آنها از احكام ثابت و دائمي شرعي است. روشنفكري ديني در اين مسئله كه فاقد پشتوانه عقلائي است با اسلام سنتي در حرمت شرعي و اصل مجازات(فارغ از نوع آن) برخوردي مشابه دارد. البته تجسس در حريم خصوصي افراد هم ممنوع است. با صراحت مي گويم مسلماني مطلقا همجنس گرائي را بر نمي تابد و از تمامي طرق موجه براي ريشه كن كردن اين انحراف تأسف بار از جوامع انساني كوشش مي كند.

  »

  http://hamjensgera.wordpress.com/2011/03/31/صدور-حکم-کشتار-همجنس-گرایان-توسط-محسن-ک/

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: