Skip to content

شرف داره!

2011/06/03

عزیزم!، ساطور! اونهایی که قدمی در عملی کردن رویای سالیانمون ومحقق کردنش برداشتن شرف داره به قلم هایی که جو زده دارن برای خودی نشون دادن امیدها رو از بین می برن.

پی نوشت:
1) این چند وقته خیلی نجابت به خرج دادم و سعی کردم چیزی نگم، امیدوارم بازم بتونم ادامه بدم!
2) تهمت زدن و وابسته دونستن و به این ور اون ور چسبودن خیلی راحته، می خوایید امتحان کنیم؟!

رضا

Advertisements
21 دیدگاه leave one →
 1. 2011/06/03 23:19

  جدی؟!

 2. سعید permalink
  2011/06/04 02:38

  توهم زدی برادر من . فکر کردی واقعن کسی هستی و آدم مهمی هستی ؟ خیلیها از جمله بچه های وبلاگنویس برای این حرفها هیچ تره ای خرد نمی کنند . اینجا کسی برای احقاق حقوقش به منجی احتیاج ندارد که برایش آقا بالاسری بکند و تلاشی دیکتاتور مآبانه به خرج دهد . ایران به اندازه کافی از این دیکتاتورها کشیده است . بس است دیگر . لطفن از این به بعد فقط از طرف خودت صحبت کن و از جامعه اقلیتهای جنسی مایه نگذار . شماها نماینده هیچ قشری نیستید جز چند نفر از متوهمین پر مدعا و تو خالی جامعه .

 3. 2011/06/04 08:18

  آقای سعید کاش اونقدر جرات داشتی که با اسم خودت کامنت بذاری… اگه اشاره ات به بلاگرهاست احتمالا خودت هم باید یکی از اونا باشی.
  انگار متوجه نیستی…. اینجا قرار نیست برای کسی تره خورد بشه یا نشه…. شما هنوز نمیدونی فعالیت اجتماعی و حقوقی برای جامعه خاصی انجام دادن معنیش منجی بودن نیست… برای حقوق زنان هم خیلی کارها انجام میشه.. خیلی ها داوطلبانه قدم پیش میذارن و کمپین میذارن… تجمعات نمادی یا اعتراضی دارن… حالا خانم ها بیان به اینا بگن کارتون دیکتاتورانه است… چون بدون اجازه ما بوده؟…
  آقای محترم مشکل شما از جای دیگه ای ه… شما فقط دنبال خواسته های خودتون هستین نه خواسته های جمعی اقلیتهای جنسی.
  و لطفا شما هم فقط از طرف خودتون حرف بزنین.. نه از جمع بلاگرهای یا هر کس دیگه ای.

 4. 2011/06/04 11:23

  واقعا برای این طرز فکرت متاسفم که چون خودت رو در حالت جنگی و دفاعی قرار دادی فکر میکنی همه همینطور هستن و باید » جرات » به خرج بدن!!!!
  هملت تو هم اگر خودت رو یکی از ما میدونستی به جای اینکه بگی یکی از اونا میگفتی یکی از ما هستی!
  خانم ها اکثرا از این حرکات دفاع میکنن. چون این حرکات دلیل و پشتوانه و هدف و برنامه دارن . و البته هستن کسانی که موافق این حرکات نیستن! با چشم خودم دیدمشون!
  دیکتاتوری یعنی اینکه به زور دیگران رو وادار به انجام یا قبول چیزی بکنی و هرکی ایستادگی کرد رو حذف کنی! مثلا بری یه پیج بزنی و اولش حرفای قشنگ بزنی و مردم جلب کنی! ولی یواش یواش ماسک از صورتت میره کنار و معلوم میشه هدفت چی بوده! هرکی مخالفت کرد با حرفات یا حذفش میکنی یا یه جور برخورد میکنی که بذاره بره! بعدش قیافه حق به جانب میگیری و هزار جور حرف میزنی که «جرات» نداشت و بچه بود و … واینطوری میشه که دیکتاتوری میشه! البته خودتم اگر دقت کنی 90% ادمهایی که گول زدی و اد شدن تقریبا تا حالا یک کلمه حرف هم نزدن و مشارکتی نداشتن! این ادما یا نمیدونن چه خبره یا » جرات » ابراز عقیده ندارن! مقایسه کن کارات رو با کارای اید دولت خدمتگذار! خوشحالی؟!
  وقتی چند نفر حرکتی میکنن اگر خوب باشه همه ی جامعه میپذیرن و اگر بد باشه نه! چه دلیلی داره اون چند نفر روی حرکتشون پافشاری کنن؟
  واقعا هنوز صدای جامعه ی دگرباش رو نمیشنوی که میگه : اقاجان! روز ملی اینجوری ارزونی خودتون!!

 5. سعید permalink
  2011/06/04 13:18

  اسم نوشتن جرات نمی خواهد جناب هملت . در ضمن اسم من سعید هست و همانطور که حدس زدید جزو وبلاگنویسان هستم . یا بهتر است بگویم که بودم . من دقیقن می دانم فعالیت و حرکت اجتماعی چه معنایی دارد ولی ظاهرن شما آن را با خودنمایی و شامورتی بازی اشتباه گرفته اید ! زنان و جنبش آنان و هر جنبش دیگری که خاستگاه اجتماعی خودش را داشته باشد تنها با تفکر صحیح ، برنامه ریزی درست ، هماهنگی با اکثریت و در نظر گرفتن کف مشترک خواسته های آنان میسر می شود و لابی گری های خاص خودش را دارد . باید با بدنه جامعه و آن قشر خاص که آنرا نمایندگی می کند در تعامل باشد . باید سنجیده و حساب شده رفتار کرد تا اکثریت با تو همراه و همدل شود ، نه آنکه دیکتاتورمآبانه برای خودت تصمیم بگیری و بعد لباس دموکراسی و آزادی خواهی تن کنی و بگویی برای نیل به مقصود باید یکدل و یکصدا شد . آن موقع که برای خودتان تصمیم می گرفتید همدلی و همصدایی تان با جمع کجا بود ؟
  شما متاسفانه دارید جا پای همانهایی می گذارید که سعی دارید جلویشان بایستید . شما هم احمدی نژادهای دیگری هستید . خامنه ای های دیگری . جمهوری اسلامی های دیگری . برادر من ! سعی کن قبل آنکه جامعه و طرز نگاه آنرا تغییر بدهی ، خودت را عوض کنی . باز هم می گویم تا زمانی که اینگونه می اندیشید فقط از طرف خودتان صحبت کنید .
  یک روز بی معنی و خاص تعیین کردن ، چند تا پلاکارد درست کردن ، دستبند رنگین کمانی دست کردن و داخل چند ماشین چپیدن و با صدای بلند جیغ زدن و هوار کشیدن ، پرچم هفت رنگ گرداندن و 4 نفر آنور آب برایش پروپاگاندا راه انداختن و های و هوی راه انداختن جز لودگی و مسخرگی معنای دیگری ندارد و حاصلش چیزی جز انگشت نما شدن و تحت پیگرد مخفی وزارت اطلاعات قرار گرفتن و دستگیری و اعدام نیست . اسم آنرا هم هزینه برای آزادی نمی توان گذاشت . اسم آن فقط مردن برای مردن است . این حکومت خوب می داند چطور از تن بی جان ما برای خودش مشروعیت بخرد . مطمئن باش آن موقع حتی خانواده ات هم حاضر نیست زیر تابوتت را بگیرد .
  باور کن دوست متوهم من . باور کن .

 6. مهدی permalink
  2011/06/04 15:20

  سلام. ببین حرف غریبه 90 خیلی حرف بی ربطی نیست. یه روزی تعیین شده که تا اونجا که من در جریانم انتخابش هم بر مبنای اصول دموکراسی نبوده. میشد خیلی راحت یک پیچ در فیسبوک درست کرد و با ذکر توضیحات و دلایل منطقی برای هر روز از بین گزینه های ممکن رای گیری کرد. انتخاب این روز هم دقیقا مثل انتخاب این واژه مضحک دگرباش هست که توسط یه عده مطرح شد, تصویب شد و در نهایت هم قانون شد. اگر آقای پارسی یا آقای رضا یا هر کس دیگه ای در زمینه حقوق اقلیتهای جنسی اقدامی کردن, این اقدام هیچ حق قیمومتی برای اونها ایجاد نمیکنه. مساله این هست که دقیقا حس خفقانی که از خیلی شرایط داخل کشور به آدم القا میشه, با این حرکتهایی هم که انجام شده به آدم منتقل میشه. مضاف بر این ما ایرانی ها یک مقداری زیادی جو گیر هستیم, تا دوتا خلافکاری آدم کش رو اعدام میکنن میگیم جنایات ضد بشری رژیم آخوندی, تا دوتا خلاف کار متجاوز بچه باز رو اعدام میکنن میگیم اعدام همجنسگرایان, حالا هم که چند نفر آدم الکی خوش اومدن چهار تا بروشور (که حتی محتوی اون هم تا به حال منتشر نشده) پخش کردن, فکر میکنیم که شاخ غول رو شکستیم و دیگه تمام مسایل حل شده. واقعا مشکل ما با جامعه و تفکر مردممون با انتخاب واژه دگر باش توسط آقای پارسی حل شد؟ واقعا بی اطلاعی و ناآگاهی مردم کشور ما نسبت به اقلیت های جنسی با انتخاب یه روز مثلا ملی حل میشه؟ آیا چهار تا بروشور دید یک ملت رو نسبت به ما عوض میکنه؟ متاسفانه ما زیرساخت رو رها کردیم و خودمون رو دگیر روبنا و ظاهر کردیم. اگر به جای این همه هیاهو میومدین یک پیج تو فیسبوک درست میکردین تا اونهایی از ما که مثلا عضو سازمان پیوند اعضا هستن بیان و توش عضو بشن, یا اونایی از ما که مثلا به بیمارستان محک کمک مکنن بیان و توش عضو بشن و یا هزار و یک کار فرهنگی دیگه, خیلی تاثیر گذاری و ارزشش از این بازیهای بچه گانه بهتر بود.

 7. 2011/06/04 23:47

  گفتم «یکی از اونا» چون ایشون به بلاگرهای مخالف اشاره کرد. میگم جرات چون عادت دارین زیر پوشش و مخفی نظر بدین… گفتن اینکه کی هستین خیلی مشکل نیست.. حداقل جایی که شناخته شدنتون هم مجازی ه. من شما رو وادار به کاری نمیکنم… دارم نظرم رو میگم… نکنه گفتن نظرات شخصی هم دیکتاتوریه!.. پس شما هم دیکتاتورانه دارین سعی میکنین منو مجبور به قبول حرفتون کنین یا کلا حذف کنین (این مقابل حرف خودتون ه… ولی نظرم این نیست)
  من کیو گول زدم؟… اصلا خودت میدونی چی داری میگی.. از کی تا حالا اد کردن شده گول زدن… خیلی ها بودن اد رو قبول نکردن یا بعدش رفتن. شما خیلی تاکید دارین بگین که من یا بقیه داریم تظاهر به خوش رفتاری یا خوش برخوردی میکنیم. انگار مشکل شخصی دارین… من نیازی نمیبینم دورویی کنم.. هر چی که باشه رو میگم.. عادت هم ندارم جانم و عزیزم رو برای رنگ کردن کسی بگم… و اگه میگم مطمین باش که منظورم همون جان نه چیز دیگه. بنابر عادتهای خودت روی دیگران قضاوت نکن.
  آقای سعید.. حدس میزنم کی باشین. همون بهتر که با معرفی کامل کامنت نذاشتی… چون انتظارم ازت بیشتر از این بود که بهم بگی «دوست!متوهم». امیدوارم توجه داشته باشین این شما هستین که شان کلمات رو از بین میبرین.
  این بحث اگه هیچ نتیجه ای هم نداشته باشه حداقل چهره واقعی بظاهر دوستان رو نشون میده.
  مساله خیلی راحتتر از این میتونست حل بشه اگه شما دوستانه رفتار میکردین

 8. 2011/06/05 00:34

  رضا جان پست وحشتناکی آپ کردی
  خشم بزرگی رو بر خشم گذشته ایجاد کردی و متاسفانه فضا رو به سخت تر کردن و دور تر کردن بردی
  واقعا از شما این انتظار رو نداشتم
  بعید می دونم بتونی مثل این پست رو دوباره تکرار کنی
  امیدوارم یک راهی برای دوستی پیدا بشه! امید وارم دوستان همه با هم باشند.
  معتدل ترین منتقد روز هم داره پرخاش می کنه
  و این محصول پست وحشت ناک شماست
  به امید روزهای خوب
  بوس

 9. 2011/06/05 00:36

  من از تمام حرفهایی که زدم معذرت خواهی میکنم! واقعا میگم
  نرین دوباره پش سرم حرف بزنین!
  هرکس دلایل خودش رو داره! و من قبول میکنم که تند رفتم.
  سکوت بهترینه!

 10. 2011/06/05 01:43

  یه عده جوگیر چرت و پرت نوشتن تو عصبی نشو

  • مهدی permalink
   2011/06/05 02:03

   هرکسی ابراز اعتراض و نارضایتی کرد جو گیر هست؟؟؟؟ همنطور که هرکسی ابراز نارضایتی از وضعیت کشور بکنه میشه فتنه گر.

   • 2011/06/05 13:33

    ابراز اعتراض نخیر، جوگیری نیست. اما چرت و پرت نوشتن به بهانه ی اعتراض، بله. جوگیر شدنه.

 11. دیونیزوس permalink
  2011/06/05 02:37

  برداران دینی یک عده ازشماها و ماها ، نخواستند بی عمل باشند کاری کردند که به فکر شما و ما نرسید حالا چه اشکالی دارد عملگرایی یک عده را که اتفاقن بازخور مناسبی هم داشت نه نقد بلکه به لجن بکشید پس کنید این تفکر و رفتار جهان سومی را ، به جای تشویق عملگرایی نشستن پشت کامپیوتر تز در کردن کاری از پیش نمی بره الا ماشالله که نظریه پرداز ، تئوریسین، کارشناس در زمینه اقلیت های جنسی داریم فقط عمله و بنا نداریم

 12. 2011/06/05 03:11

  از دیروز که بلاگستان رو می خوندم – بعد از قرن ها – دیدم هر کس رفته سر کیبوردش، شاشیده به قضیه و پا شده رفته پی کارش. بس کنید این مسخره بازی ها رو. یکی میگه هوچی گری کردند، یکی حرکت رو دیکتاتوری اسم می ذاره، یکی که رسمن پاشو از حد و اندازه های خودش فراتر میذاره و هر توهینی که به ذهنش میاد می نویسه. امت قهرمان و همیشه در صحنه! تخریب نکنید. نقد سازندگی رو در پی داره، نه تخریب.

 13. محمد permalink
  2011/06/05 13:56

  تا الان فقط داشتم نظرها رو دنبال می کردم و نخواستم که وارد بحث بشم تا شاید این مساله یه جوری فیصله پیدا کنه ولی ظاهرا آقایون به جای به خود اومون هر لحظه رادیکال تر میشن! نصرت خان، هر کی نظر مخالف داره مسخره نیست و مسخره بازی در نمیاره. تعدادی از دوستان اومدن و منطقی دارن عمل نه چندان جالب یه عده رو نقد می کنن. شما هم بهتره اگه جواب درست و منطقی ای نداری بیشتر تیشه به ریشه ی این نهال کج رفته تون نزنی. نقد سازنده از نظر شما چیه؟؟ اصلا شما نقد پذیر هستین با این جبهه گیری و ادبیات زیباتون؟ نکنه منتظرین خیلی قشنگ همه بشینن براتون کف بزنن و از کار تون تعریف و تمجید کنن؟ یه نگاه به موافقین خودت بنداز و ادبیات تون رو با مخالفین مقایسه کن:
  «دیدم هر کس رفته سر کیبوردش، شاشیده به قضیه و پا شده رفته پی کارش»
  «یه عده جوگیر چرت و پرت نوشتن تو عصبی نشو»
  البته انتظار زیادی هم نمیشه داشت. آب از سرچشمه گل آلوده:
  «ساطور! اونهایی که قدمی در عملی کردن رویای سالیانمون ومحقق کردنش برداشتن شرف داره به قلم هایی که جو زده دارن برای خودی نشون دادن امیدها رو از بین می برن»
  من نمی دونم این عملکرد ساطوری از کجا میاد ولی مایلم آقا رضا هم نجابت !!! خودشون رو کنار بذارن و مثل شما دهنشون رو وا کنن تا همه مستفیض بشیم.
  از بقیه هم خواهش می کنم اینقدر الکی انتقاد نکنن. کجای این عمل دیکتاتوریه آخه؟؟ هر کاری که آقایون می کنن عین دموکراسی و جهان اولی و درست و توجیه پذیره! شما هم یا با این افراد موافق شین یا مثل همون فتنه گران یه مشت خس و خاشاکین و علاف نظریه پرداز!!! برین یه کم بیل بزنین! اینا همه کارشون درسته!!!!!!!!!!! توهم هم نزدن اصلا!!

  • سعید permalink
   2011/06/05 20:12

   ول کن محمد جان ! آخرش چیزی هم بدهکار می شویم . ظاهرن این ماییم که توهم داریم . خانه ای که پی اش ریخته نشده را می خواهند برایش دودکش نصب کنند ! بگذار خوش باشند . بهتر است خودمان را کنار بکشیم و با این آقایان متشخص بحث نکنیم . آب در هاون کوبیدن است . با آن ادبیات زیبایشان دکان دیگری هم باز کرده اند و شاخ و شانه می کشند ! اینها همین اند . بگذار عده ای هم برایشان کف بزنند . بی خیال بابا . بی خیال .

 14. 2011/06/06 15:26

  دقیقا حکایت اول انقلابهاست و جنگ قدرتها.

 15. 2011/06/08 21:16

  نصرت جان چرا منتشر می کنی که منتشر نکنن؟
  چه منتشر نکنی شده این روزا
  این روزا همه در حال حذف هستن، شما چطور؟

Trackbacks

 1. نادیده گرفته شده! « پسر
 2. هویت درون: چند تا سوال از پسر « پسر
 3. چند تا سوال از پسر « هویت درون

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: